Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Chomranice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Znamirowice

Znamirowice(Chomranice + 9 km)

416 600 zł61,40 m² 6 785,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa wyjątkowa oferta! Pozostały trzy domy na sprzedaż! Skorzystaj z limitowanej oferty majówkowej (promocja jest ograniczona czasowo). Cena promocyjna: 416 600 zł brutto (wcześniej 450 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowy Sącz

Zawada,Nowy Sącz(Chomranice + 12 km)

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim: -Metraż: 125 m -powierzchnia działki: 304 m -liczba pokoi: 5 -rok budowy: 2026 Charakterystyka ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Królowa Polska

Królowa Polska(Chomranice + 20 km)

449 000 zł182,80 m² 2 456,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 138 m (powierzchni całkowitej 182,80 m ), położony w spokojnej miejscowości Królowa Polska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowy Sącz

Zawada,Nowy Sącz(Chomranice + 12 km)

1 115 000 zł158 m² 7 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W naszej ofercie posiadamy dom posadowiony na 15 arowej działce o powierzchni 158 m2 na oś Zawada. Dom w stanie deweloperskim, budynek energooszczędny o charakterze pasywnym został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rąbkowa(Chomranice + 9 km)

999 000 zł107,60 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Jeżeli poszukujesz miejsca do wypoczynku, które zapewni Ci odosobnienie, cisze oraz bliski kontakt z naturą to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Szczawa

Szczawa(Chomranice + 23 km)

2 500 000 zł147,92 m² 16 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Inwestycja Deweloperska Osada Szumilas. Zakończenie inwestycji koniec roku 2027 Przedsprzedaż wyjątkowa cena 2500000 zł - gotowy wykończony dom + sauna+ balia+ 2 miejsca postojowe + ogrodzenie + basen.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nawojowa

Nawojowa(Chomranice + 18 km)

730 000 zł132 m² 5 530,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Jako jedyne biuro Klimczak Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić coś wyjątkowego. Klimatyczny i komfortowy dom w Beskidzie Sądeckim w otoczeniu górskiego klimatu zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rytro(Chomranice + 22 km)

1 990 000 zł171 m² 11 242,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro az Nieruchomości Nowy Sącz, prezentuje nieruchomość na sprzedaż położoną w malowniczej miejscowości Rytro. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, który może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rożnów(Chomranice + 13 km)

659 000 zł105 m² 6 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

W ofercie trzy domy wolnostojące zlokalizowane nad Jeziorem Rożnowskim w miejscowości Rożnów (gródek nad Dunajcem). Aktualnie dostępne 3 domy: * 105 m2 - cena: 659.000 zł - powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowy Sącz(Chomranice + 12 km)

1 150 000 zł237,83 m² 4 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 237,83 m2 z garażem (24,12 m2) posadowiony na 11 arowej działce, zlokalizowany w Nowym Sączu okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Chomranice

Chomranice,małopolskie

330 000 zł154 m² 2 149,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż domu murowanego, wolnostojącego o pow. użytkowej 153,5 m2 położonego na działce w kształcie kwadratu o pow. ok. 10 arów (na 8 arach jest położony dom, a 2 ary to udział.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij